sestdiena, 2019. gada 20. aprīlis

Colt CZC

Atbrīvoties no jumta, tiklīdz parādās saule, nesagādās nekādas grūtības: atsprādzējiet divas jumta sprādzes, kuras atrodas pie loga un nospiediet pogu pēc kā automātiski jumts pats salocīsies bagāžas nodalījumā 22 sekundēs.

Bagāžas nodalījums šim kupejas kabrioletam nav liels. Ja jumts ir pacelts, tā ietilpība ir 460l , bet pietiek jumtu salocīt , kā plašais ietilpīgais bagāžas nodalījums kļūst par 190l ietilpīgu, kas ļauj pārvadāt vien nelielu ceļa somu.

Colt CZC izstrādātāji ir darījuši visu nepieciešamo, lai jumts salocītā veidā būtu pietiekoši kompakts, lūk, kāpēc priekšējais vēja stikls ir tik liels.

Iekšpuse Colt CZC līdzinās parastā Mitsubishi Colt, kur Jūsu acīm pavērsies akurāts, un mūsdienīgāks panelis ar ergonomiski novietotiem mērinstrumentiem. Priekšā vietas pietiek diviem komfortabli iekārtotiem pieaugušiem, aizmugurējie sēdekļi noder kā papildus bagāžas nodalījums.
Komfortablais Mitsubishi Colt CZC tiek piedāvāts ar 105 Zs dzinēju Instyle komplektācijā, kā arī ar Turbo dzinēju 150 Zs . Bāzes komplektācijā ar 150Zs Colt CZC aprīkots ar sporta piekari.
Eiropas Colt CZC versijām, standarta aprīkojumā ietilpst: lietie diski, elektropakete, kondicionieris, priekšējie un sānu drošības spilveni, audio sistēma ar CD atskaņotāju un MP3.

Latvijā pieejamie modeļi aprīkoti ar ādas salonu, ar papildus stabilitātes kontroli un arī ar sēdekļu apsildi.