sestdiena, 2017. gada 18. februāris

Kredītu iespējas

Ne visiem ir pietiekami liela alga, lai segtu visus ikmēneša izdevumus un vēl spētu izveidot ietaupījumus. Tā rezultātā ir neiespējami iegūt papildus naudu avārijas situācijās, kad rodas negaidīti izdevumi. Risinājums šādās situācijās ir iegūt patēriņa kredītu un ar kredītiem līdz pat €5,000 bez ķīlas ir iespējams segt pat lielākus izdevumus.

Bet ir jāņem vērā svarīgi faktori, piemēram, kredītreitings un ienākumu līmenis, lai iegūtu kredīta apstiprinājumu. Tātad, pirms pieteikšanās šāda veida kredītam, aizņēmējam jāsagatavojas, lai uzlabotu apstiprināšanas izredzes.

Nav tādas lietas kā garantēta kredīta, bet noteikti ir iespējams palielināt Jūsu izredzes iegūt apstiprinājumu nepieciešamajam kredītam. Kredīta summa var svārstīties no nieka €200 līdz pat €5,000, bet tā var nodrošināt, ka visi papildus izdevumi tiks segti.


Pirmais jautājums, kas jāapsver, ir attiecība starp ķīlu un procentu likmi, kas tiek iekasēta par kredīta izmantošanu. Tā kā kredītam nav nepieciešama ķīla, tā procentu likme ir augstāka, nekā tas būtu ar kredītu pret ķīlu. Iemesls ir pavisam vienkāršs - riska pakāpe, kas pēc aizdevēja domām ir iesaistīta šāda kredīta piešķiršanā.

Galvenais aizdevēju mērķis ir atgūt aizdoto naudas summu, tādēļ viņi meklē veidus, kā nodrošināt, ka zaudējumi tiek samazināti līdz minimumam. Augstās procentu likmes palīdz to izdarīt, bet aizdevēji vienmēr dod priekšroku ķīlai, kas ir vienādā vērtībā ar piešķirtā kredīta summu. Un, tā kā ķīla ievērojami samazina kredītā iesaistīto risku, nav nepieciešama augsta procentu likme. Tātad kredīts bez ķīlas vienmēr būs dārgāks.

Protams, tā kā lielākajai daļai no mums nav ķīlas, ko sniegt pret kredītu, patēriņa kredīti bez ķīlas ir mūsu vienīgā iespēja. Bet ir dažas lietas, ko Jūs varat darīt, lai nodrošinātu, ka procentu likme ir tik zema, cik iespējams.