ceturtdiena, 2016. gada 3. marts

Vivus.lv kredītlimits

Mūsdienu pasaule ir strauja un pieprasa visai ātru un elastīgu pieeju, tādēļ nav brīnums, ka finanšu jautājumi ne vienmēr ir tik precīzi paredzami. Aug gan vēlmes, gan vajadzības, tāpēc bieža ir situācija, kad maciņā nepieciešams papildinājums. Ja nav vēlmes ņemt aizdevumu bankā vai noslēgt kredīta darījumu pie nebanku kreditora, tad tik un tā ir iespēja papildināt savus ienākumus un iegūt liekus naudas līdzekļus ar kredītlimita palīdzību. Vivus.lv piedāvā šādu iespēju – aizņemties finanšu līdzekļus, izmantojot kredītlimitu.

Kas ir kredītlimits?

Tas ir aizdevuma veids, kas pēc savas būtības principā ir līdzīgs banku kredītkartēm. Izvērtējot katra klienta atsevišķās atmaksas iespējas, tiek noteikta individuālā pieejamā maksimālā kredītlimita summa. Maksimālais apjoms, ko Vivus.lv var piedāvāt, ir 1500 eiro.

Jūsu ziņā paliek jautājums, ko darīt ar šo summu – izmantot uzreiz vai arī pa daļām. Piemērs: Jūs aizņematies 200 eiro šodien, taču nākamajā dienā ir nepieciešami papildu 150 eiro – Jūs droši varat izmantot arī tos. Principā Jūs varat ņemt jebkuru summu sava limita ietvaros. Atmaksa var notikt pa daļām, katru mēnesi atmaksājot kādu daļu no kopējās aizdevuma summas.

Kāpēc izvēlēties kredītlimitu?

Tam ir vairākas priekšrocības, bet galvenā no tām ir brīvība, ko sniedz kredītlimits. Tas nozīmē, ka Jums vienmēr būs nodrošinājums vēlmēm un vajadzībām, kas negaidīti var uzrasties pie apvāršņa. Kredītlimits tādējādi dod arī papildu drošību, jo nav jāuztraucas, ka līdzšinējie finanšu līdzekļi kādā svarīgā mirklī varētu aptrūkties.

Tātad galvenās kredītlimita atšķirības no īstermiņa aizdevuma ir visai apjomīgā aizdevuma summa, ko var piedāvāt aizdevējs (pie ātro kredītu devējiem šīs summas visnotaļ ir mazākas), iespēja aizņemties papildu summu, dalīta aizdevuma atmaksa, elastīgi ikmēneša maksājumi un beztermiņa atmaksa.