ceturtdiena, 2015. gada 8. oktobris

Lietas, kurām jāpievērš uzmanība piesakoties kredītam

Droši var teikt, ka katram Latvijas iedzīvotājam, kurš ir sasniedzis pilngadību, ir bijusi kāda saistība ar kredītiem. Tas var būt hipotekārais kredīts, auto līzings, vienkārši līzings vai ātrais kredīts, jeb patēriņa kredīts.

Ir daudzas lietas, kurām vajadzētu pievērst uzmanību, piesakoties kādam no kredītu veidiem. Tādēļ, ka bankas un dažādu kredītpakalpojumu sniedzēji ir ļoti daudz un ir svarīgi izvēlēties tādu kredītu, lai beigās nebūtu jāpārmaksā par izdarīto izvēli.

Daži punkti, kuriem vajadzētu pievērs uzmanību, piesakoties kredītam

• Salīdziniet pēc iespējas vairāk piedāvājumus
• Pārbaudiet bankas vai kredīta izsniedzēja reputāciju
• Pārbaudiet vai nav kādas slēptās izmaksas vai papildpakalpojumi
• Noskaidrojiet, kas tiek piedāvāts neparedzētu apstākļu gadījumā(vai tiek piedāvāta kredīta apdrošināšana vai kredīta pamatsummas atmaksas atlikšana)
• Kādas ir procentu likmes un komisijas maksas
• Termiņš uz kādu kredīts tiek izsniegts

Visi aizdevumu piedāvājumi ir kārtīgi jāizpēta un jāsalīdzina. Nevajadzētu paļauties uz reklāmām, kurās tiek reklamētas mazas procentu likmes, un uzreiz parakstīt līgumu, paļaujoties tikai uz reklāmā redzēto informāciju. Bieži vien neapdomīgi parakstot šādus līgumus, paļaujoties tikai uz reklāmā redzēto, cilvēki atklāj, ka reklāmā redzētajai zemajai procentu likmei bonusā nāk augstas kredīta apstrādes maksas un komisijas maksas.

Visiem ir zināma ātro kredītu sliktā reputācija. Ikviens ir dzirdējis šausmu stāstus par reizēm, kad šie kredīti noiet greizi un dārgajām izmaksām, kas no tā rodas. Tomēr, pareizos apstākļos, šie kredīti, iespējams, var būt izdevīgi Jums.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru