piektdiena, 2015. gada 23. janvāris

Finanšu perspektīvas janvārī

Kādas ir Jūsu finanšu perspektīvas janvārī? Vai Jūs izdzīvosiet līdz gada beigām bez kredītiem? Vai Jūsu nepieciešamība pēc ātrajiem kredītiem palielināsies vai samazināsies gada laikā? Kā tas būs? Rūpīgi apskatot Jūsu finanses, padomājiet par to, kā Jūs varat tās uzlabot?

Jūs, iespējams, domājat, ka ir pārāk ātri sākt domāt par nākamā mēnesā finansēm, bet tā nav. Tas būtu jauki, ja ikviens varētu iegūt jaunākās un izcilākās rotaļlietas un jaunākos iPhone viedtālruņus. Vairumam cilvēku, realitāte ir tāda, ka šīs lietas nebūs daļa no svinībām, ja vien viņi neizmantos ārējo naudas palīdzību. Tā kā ātrie kredīti ir kredītu veidi, tiem tiks piemērotas papildus procentu likmes.

Cik daudz Jūs varat patiešām atļauties?


Ātro kredītu aizdevēji piedāvā ļoti ērtus kredītus. Pieteikums ir ātrs un to var ērti aizpildīt internetā. Nav nekādu jautājumu par Jūsu finansēm, tikai pamati. Kredīta summa ir jāizmanto tikai ārkārtas gadījumā, nevis ikdienas izmaksām. Tā kā procenti, kas tiek piemēroti šim kredītam, ir augstāki, ir pašsaprotami aizņemties tikai tik, cik Jums patiešām ir nepieciešams. Aizdevējs aprēķinās kredīta summu, balstoties uz Jūsu ikmēneša algu. Tā kā kredīts ir jāatmaksā pavisam drīz, aizdevējs vēlas pārliecināties, ka aizņēmējs to var atļauties. Diemžēl, lielākā daļa kredītņēmēju ilgstoši neatmaksā savu parādu, tādēļ gala izmaksas pieaug līdz tādam līmenim, ka tās ir ļoti grūti segt. Procenti var šķist zemi, bet, kad šis parāds ilgst mēnešiem un pat gadiem, tie tādi vairs nav.

Ir viegli saslimt ar satraukumu. Lai nezaudētu iepirkšanās prieku, ir svarīgi padomāt par nākamā gada rēķiniem. Izveidojiet sarakstu ar to, kas Jums ir nepieciešams un ko Jūs vēlaties iegādāties. Nosakiet naudas summu katrai personai, kam Jūs pērkat (līdzīgi savām budžeta kategorijām), un pieturieties pie plāna. Jūs jau tāpat tērēsiet vairāk nekā vidēji mēnesī; šīs summas pārsniegšana radīs pārāk daudz ilgtermiņa problēmu. Pārliecinieties, ka spēsiet atmaksāt izņemtos ātros kredītus laicīgi. Ja Jūs nevarat nomaksāt visu summu, samaksājiet tik, cik varat. Tas ir labākais veids, kā padarīt īstermiņa kredītu parādus mazāk traucējošus Jūsu budžetam.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru