piektdiena, 2014. gada 21. novembris

Kredīts

Finansēs, kredīts ir parāds, kas ietver pamatsummu, procentu likmi un atmaksāšanas dienu. Kredīts apzīmē noteiktas naudas summas nodošanu aizņēmējam uz noteiktu laika periodu. Kredīta procesā, aizņēmējs sākotnēji saņem vai aizņemas kādu naudas summu, ko dēvē par pamatsummu un aizņēmējam ir pienākums to atmaksāt pēc noteikta laika perioda. Parasti, nauda tiek atmaksāta ar vairākiem regulāriem maksājumiem vai vienu maksājumu.

Kredīts parasti tiek piešķirts par papildus izmaksām, kas tiek dēvētas par procentu likmēm, kas dod stimulu aizdevējam iesaistīties kredīta procesā. Katrs no aizņēmēja un aizdevēja pienākumiem un ierobežojumiem tiek noteikts ar līgumu, kas var arī piemērot aizņēmējam papildus ierobežojumus, kas pazīstams kā kredīta līgums. Lai arī šis raksts ir vērsts uz naudas kredītiem, praktiski ir iespējams aizdot jebkādu materiālu objektu.

Ātrais kredīts


Ātrais kredīts ir neliels īstermiņa kredīts bez ķīlas. Šis termins var attiekties arī uz kredītkartēm, overdraftiem un citiem kredītiem. Parasti kredīta piešķiršanas process ietver aizdevēju, kas sniedz īstermiņa kredītu bez ķīlas, kas jāatmaksā noteiktajā termiņā. Parasti ir nepieciešams pierādījums par aizņēmēja ienākumiem un nodarbinātību. Atsevišķiem uzņēmumiem ir savi apstiprināšanas kritēriji.

Daudzi cilvēki, kuri izmanto ātros kredītus, ir vidējā ienākumu līmeņa grupā. Šie indivīdi vismazāk spēj atmaksāt ātro kredītu, jo tam ir procentu likmes, tāpēc aizņemšanās ir jāizvērtē ļoti rūpīgi.
Ātrie kredīti mūsdienās ir ļoti populāri, jo tie ļauj tikt galā ar dažādām situācijām, lai arī cik sarežģītas tās nebūtu. Ātrie kredīti ir elastīgi, jo ir daudz šāda veida kredītu un viens no tiem ir ātrie kredīti, kas tiek piešķirti cilvēkiem ar ienākumiem un labu kredītvēsturi. Tas ir ļoti grūts laiks, kad nākas dzīvot bez naudas, zinot, ka nepietiks visiem izdevumiem, it īpaši neatliekamām izmaksām. Šie kredīti ir paredzēti tieši šādām situācijām.

Aizdevēju nosacījumi


Katram aizdevējam tirgū ir savi nosacījumi, ko viņš izmanto, lai atlasītu pieteikumus. Aizdevēji saņem lielu skaitu pieteikumu un galvenie izmantotie kritēriji ir – aizņēmējam ir jābūt pilngadīgam ar labu kredīta pagātni, jāsaņem nauda un jābūt aktīvam bankas kontam. Cilvēki, kuri kāda iemesla dēļ neatbilst šiem kritērijiem, nevar izmantot šos ātros kredītus.

Izmantojot ātros kredītus, aizņēmēji var pieteikties jebkādai summai robežās 10 līdz 1000 eiro. Kredīts aizņēmējam tiek piešķirts bez ķīlas un tā atmaksas termiņš parasti svārstās no 1 līdz 30 dienām.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru