trešdiena, 2014. gada 5. novembris

Kredītlīnija jeb kredītlimits

Jau kādu laiku ātro kredītu tirgū Latvijā ir parādījies jauns jēdziens – kredītlīnija. Kredītlīnija nozīmē to, ka, piemēram, ja esat noformējis aizdevumu, bet tomēr pēc kāda laika saprotat, ka šī summa ir nepietiekama, ir iespējams aizņemties vēl papildus summu. Šī papildus summa tiks iekļauta jau esošajā rēķinā un kredīta termiņā.

Aizdevēji, pie kuriem var saņemt kredītlimitu jeb kredītlīniju


Ne visi ātro kredītu izsniedzēji piedāvā saviem klientiem pakalpojumu kredītlīnija jeb kredītlimits. Kredītlīnijas jeb kredītlimita apmērus aprēķina katram klientam individuāli un tos var apskatīt savos lietotāju profilos.

• Ondo.lv
• SMScredit.lv
• Vivus.lv
• FerratumBank

Ātrā kredīta internetā apmaksa


Atmaksā interneta kredītu uzreiz vai atliec kredīta apmaksu. Ātrā kredīta internetā vari apmaksāt sev ērtā veidā – internetbankā, bankā, Latvijas Pasta nodaļās, Narvesen kioskos un citur. Ja nevari ātro kredītu apmaksāt paredzētajā termiņā, tad viegli atliec apmaksu. Tas ļauj pagarināt ātrā kredīta apmaksas termiņu. To var izdarīt, gan pirmajā, gan otrajā, gan trešajā, gan arī kādā no turpmākajām reizēm. Galvenais ir nepārkāpt līguma nosacījumus, neskaidrību un citu problēmu gadījumā kontaktējaties ar aizdevēju, lai var rast risinājumu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru