ceturtdiena, 2014. gada 6. novembris

Krāt vai pieteikties kredītam?

Daudzus cilvēkus nodarbina šis jautājums, krāt naudu sen kārotajam pirkumam vai pieteikties kredītam un iegādāties to uzreiz. Gan vienam, gan otram variantam ir savi plusi un mīnusi. Krājot naudu kādam sen kārotam pirkumam vai pakalpojumam var paiet diezgan liels laika periods un visbeidzot, kad nauda būs sakrāta šis pirkums vairs nebūs aktuāls. Piemēram tuvojas izlaidums un ir nepieciešams jauns uzvalks vai jauna kleita, bet krājot naudu, šim pirkumam, līdz izlaiduma laikam, Jūs to nespēsiet nopirkt. Tādejādi zūd vajadzība pēc šāda pirkuma. Tomēr, piesakoties ātrajam kredītam, nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta vien dažu minūšu laikā, un varēsiet iegādāties savu sen kāroto lietu tajā pašā mirklī. Daudz teiks, ka izmantojot kredītu, par šo pakalpojumu ir jāmaksā. Tomēr daudzi kredītu izsniedzēji saviem klientiem piedāvā pirmo reizi aizņemties un par šo pakalpojumu nemaksāt nedz komisijas maksu, nedz procentu maksājumus. Tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī atdod, bez jebkādām pārmaksām vai slēptajām izmaksām.

Izdevīgākie ātrie kredīti aizņemoties pirmo reizi


Pašlaik izdevīgi pirmo reizi aizņemties ir no trīs ātro kredītu izsniedzējiem. Šie aizdevēji ir SMScredit, Ondo un Kredits7. Visi šie aizdevēji saviem jaunajiem klientiem piedāvā kredītu līdz 300 eiro, uz laiku līdz 30 dienām, par kuru nebūs jāmaksā nedz procentu maksājumi, nedz arī komisijas maksa. Tas nozīmē, ka aizņemoties pie šiem aizdevējiem, Jums ir iespēja saņemt 300 eiro lielu ātro kredītu, par kuru nebūs jāsamaksā nekāda samaksa. Lieki piebilst, ka pozitīvas atbildes gadījumā kredīta summa tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā vien dažu minūšu laikā.

Ātra un ērta aizņemšanās


Ātro kredītu lielā popularitāte ir izskaidrojama ar to, ka šie kredīti tiek izsniegti ļoti ātrā laikā. No pieteikšanās brīža līdz naudai Jūsu kontā parasti paiet ļoti īss laika sprīdis. Arī pieteikšanās šiem kredītiem ir ļoti ērta un vienkārša. Viss, kas nepieciešams, ir tikai dators ar interneta pieslēgumu un Jūs varat pieteikties savam ātrajam kredītam. Nebūs vajadzīgi neskaitāmi dokumenti, vajadzēs tikai aizpildīt vienkāršu pieteikuma anketu un gaidīt atbildi no kredīta izsniedzēja.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru