sestdiena, 2014. gada 8. novembris

Īstermiņa kredīts jeb ātrais kredīts internetā

Kredīts jeb ātrais kredīts internetā tiek piešķirts ne tikai internetā, bet daži ātro kredītu izsniedzēji saviem klientiem piedāvā aizņemties Latvijas Pasta nodaļās vai arī Maxima lielveikalos. Tomēr galvenais uzsvars tiek likts uz aizņemšanos internetā, tas ir ātri, ērti un vienkārši, pieteikties kredītam internetā. Kredītam var pieteikties, gan svētku dienās, gan brīvdienās, kā arī pa nakti. Nav svarīgi, kad Jūs piesakieties kredītam, vienīgi kredīta pieteikums tiks izskatīts darba laikā. Tomēr tādējādi Jums ir iespējams ietaupīt savu laiku, jo nebūs speciāli jādodas uz banku, lai pieteiktos kredītam.
Daži soļi kredītu izvēlē


• Vienmēr izvērtējiet visu kredītu izsniedzēju piedāvājumus
• Apskatiet atsauksmes par konkrēto kredīta izsniedzēju
• Kārtīgi izlasiet kredīta līgumu
• Piesakieties summai, kas Jums ir nepieciešama, nevis summai, kuru Jums piedāvā
• Salīdziniet visus piedāvājumus kredītu tirgū.

Aizņemies atbildīgi


Piesakoties kredītam, vienmēr jāizvērtē, vai kredīts tik tiešām ir nepieciešams. Pirms piesakieties kredītam, izvērtējiet savas spējas kredītu laicīgi atmaksāt. Nav ieteicams pieteikties kredītam, ja ar to tiks dzēstas kādas citas kredītsaistības.

Kredīta atmaksa


Interneta kredītu var atmaksāt uzreiz vai arī atlikt kredīta atmaksu. Interneta kredītu vari atmaksāt sev ērtā veidā – interneta bankā, bankā, pastā, narvesen kioskos un citur. Ja nevari interneta kredītu atmaksāt paredzētajā termiņā, tad viegli atliec atmaksu. Tas ļauj pagarināt interneta kredīta atmaksas termiņu. To var izdarīt gan pirmajā, gan otrajā un trešajā reizē. Galvenais ir nepārkāpt līguma nosacījumus, neskaidrību un citu problēmu gadījumā kontaktēties ar uzņēmumu, lai varētu rast risinājumu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru