trešdiena, 2014. gada 5. novembris

Esi noguris no kredītmaksājumiem?

Ja ir apnikuši kredītmaksājumi, bet nepieciešamība pēc kredīta tomēr ir, atliek izvēlēties Vivus.lv draudzīgāko ātro kredītu aizdevēju. Vivus.lv saviem jaunajiem klientiem piedāvā akciju – 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ja aizņematies no Vivus.lv pirmo reizi, tad tikai pirmais kredīta atmaksas maksājums būs jāveic pēc 90 dienām!

Vivus

Akcijas noteikumi


Akcijā var piedalīties visi Vivus.lv jaunie klienti, kuri aizņemas no Vivus.lv pirmo reizi un uz termiņu, kas ir ne īsāks, kā 3 mēneši. Piemēram, 1. novembrī tiek saņemts aizdevums uz termiņu 9 mēneši, kredīts jāsāk atmaksāt pēc 90 kalendārajām dienām, tātad 29.01.2015. Uz 90 dienām atliktais maksājums nozīmē, ka aprēķinātie procenti par šo periodu tiks pārdalīti un pievienoti turpmākajiem maksājumiem. Gadījumā, ja vēlaties kredītu atmaksāt ātrāk, piemēram, pēc 45 dienām, būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti tikai par kredīta izmantošanas periodu. Piemēram, pēc 45 dienām, Jums būs jāatmaksā sākotnēji paņemtā summa un procenti par 45 dienām. Ja aizņematies uz piedāvājuma minimālo termiņu, kas ir 3 mēneši jeb 90 dienas, tad 91. dienā Jums būs jāatdod visa pamatsumma un aprēķinātie procenti par kredīta izmantošanu 90 dienām. Svarīgi atcerēties, ka šī lieliskā akcija ir spēkā līdz 31.12.2016.

Kas var pieteikties kredītam no Vivus.lv?


Lai pieteiktos kredītam no Vivus.lv, ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Lai saņemtu kredītu no Vivus.lv būs nepieciešams mobilais telefons, kā arī e – pasta adrese, kā arī bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru