trešdiena, 2014. gada 5. novembris

Daži padomi piesakoties ātrajam kredītam internetā

Piesakoties kredītam ir jāapsver un jāizvērtē vairāki faktori. Piesakoties ātrajam kredītam internetā, topošajam kredītņēmējam vajadzētu apsvērt dažus padomus.

Pirmkārt izvēlieties sev izdevīgāko ātro kredītu


Latvijas ātro kredītu tirgū ir salīdzinoši liela konkurence vairāku ātro kredītu izsniedzēju starpā. Tādēļ piesakoties ātrajam kredītam internetā ir svarīgi izvērtēt katra ātro kredītu sniedzēja piedāvājumu. Bieži kāds no ātro kredītu sniedzējiem saviem klientiem piedāvā dažādas akcijas, kas ir īpaši izdevīgas. Svarīgi ir apskatīt katra kredīta sniedzēja piedāvātā kredīta izmaksas, jo tās būtiski var atšķirties starp kredītu sniedzējiem. Ieteicams ir arī aplūkot katra kredīta sniedzēja piedāvātos ātrā kredīta izmantošanas termiņus, jo arī tie mēdz atšķirties. Lai arī lielākā daļa ātro kredītu izsniedzēji piedāvā kredītu uz 30 dienām, dažiem kredītu izsniedzējiem šie termiņi ir lielāki, kas nav mazsvarīgi.

Otrkārt apskatiet cik ātri katrs ātro kredītu sniedzējs piedāvā izsniegt kredītu


Ātrie kredīti ir populāri tieši savas ātrās piešķiršanas dēļ, tādēļ kārtīgi izpētiet katra ātro kredītu sniedzēja piedāvāto kredīta izsniegšanas laiku. Pārsvarā visi ātro kredītu izsniedzēji saviem klientiem īpaši uzsver, ka kredīts tiks piešķirts 10 līdz 15 minūšu laikā no kredīta pieteikuma izskatīšanas brīža. Tomēr ir svarīgi pameklēt ātro kredītu izsniedzēju mājas lapās, kādus norēķinu kontus katrs konkrētais pakalpojuma sniedzējs izmanto. Gadījumā ja jūsu izmantotās bankas konts starp aizdevēja bankas kontiem nav atrodams, tad šis laiks var būt lielāks par aizdevēja norādītajām 10 līdz 15 minūtēm. Jāpiebilst, ka dažiem aizdevējiem šis kredīta izsniegšanas laiks ir arī lielāks par ierastajām 10 līdz 15 minūtēm un var sasniegt pat vienu stundu.

Treškārt, pirms piesakieties ātrajam kredītam apskatiet aizdevēja noteiktos kritērijus, pēc kādiem tiek piešķirts ātrais kredīts


Pārsvarā visiem aizdevējiem šie kritēriji ir vairāk vai mazāk vienādi. Ir nepieciešams bankas konts, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un e-pasta adrese, kā arī ir noteikts vecuma ierobežojums. Daži aizdevēji arī pieprasa bankas izziņu, lai apliecinātu, ka aizņēmējam ir regulāri ienākumi. Pārsvarā visi aizdevēji ir vienojušies, ka kredītus izsniedz klientiem no 20 gadu vecuma, bet ir arī atsevišķi aizdevēji, kas kredītus izsniedz no 18 gadiem vai tieši otrādi no 21 gada vecuma.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru