sestdiena, 2014. gada 8. novembris

Ātro kredītu īpašības

Šeit ir dažas unikālās ātro kredītu īpašības.

Kad Jums ir nepieciešams ātrais kredīts

Tas ir nepieciešams steidzamos apstākļos un situācijās, kad naudas līdzekļi ir nepieciešami ļoti īsā laika periodā. Šādos apstākļos nav iespējams aizņemties lielāku naudas summu no draugiem, ģimenes vai radiniekiem tik īsā laikā.

Pieteikšanās procedūra

Lai iegūtu ātros kredītus, aizņēmējam vispirms ir jādodas uz aizdevēja mājas lapu. Šajā mājas lapā viņam ir jāaizpilda kredīta pieteikuma forma. Šajā tiešsaistes veidlapā viņam ir detalizēti jāievada savs vārds, adrese, nodarbošanās, kontakttālrunis, bankas konta rekvizīti, u.c. Pēc pilnīgas veidlapas aizpildīšanas, tā tiek nodota aizdevējam apstiprināšanai. Kredīta pieteikumi tiek apstiprināti lielāko daļu laika, ja aizņēmējam ir tiesības saņemt kredītu. Ja kredīts ir apstiprināts, kredīta summa tiks vienkārši ieskaitīta aizņēmēja kontā un viņš saņems apstiprinājumu.

Kredīta summa ir jāatmaksā pēc laika, kas tiek noteikts kredīta iegūšanas laikā. Pēc tam, kad šis laiks ir pagājis, aizņēmējam jāpārskaita kredīta summa aizdevējam kopā ar procentiem vai jāpagarina atmaksas termiņš. Daži no aizdevējiem nepiedāvā pagarināšanas iespēju.

Aizņēmējam ir jābūt vismaz astoņpadsmit vai divdesmit gadus vecam un viņam vai viņai ir jābūt pastāvīgam ienākumu avotam. Tāpat aizņēmējam ir nepieciešams arī derīgs bankas konts un laba kredītvēsture.

Summa, ko finansēšanas kompānijas piedāvās, svārstās no 10 € līdz 1500 €, tomēr šī summa ir balstīta uz aizņēmēja ienākumiem.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru